PENOBOARD SERTIFIKĀCIJA

Produkta kvalitāte tiek kontrolēta visos tā ražošanas posmos, izmantojot vismodernākās tehnoloģijas un Eiropas standartus.

_

OBJEKTI, KURU BŪVNIECĪBĀ IZMANTOTS PENOBOARD

_
_

KĀPĒC PENOBOARD

UZTICAMS POLISTIRĒNA RAŽOTĀJS – KAS TAS IR?

Vairumā gadījumu patērētāji dod savu izvēli par labu ekstrudēta polistirola plāksnēm no labi pazīstamiem ražotājs. Un jo slavenāks tas ir, jo vairāk cilvēks būs gatavs iegādāties tā produktus. Bet kā ir patiesībā?

KĀPĒC JĀIEGĀDĀJAS POLISTIRĒNS NO PIEGĀDĀTĀJA?

Kvalitatīvu produktu, ņemot vērā visas normas un kvalitātes prasības, tehnoloģiskos parametrus, var ražot tikai liels ekstrudētā polistirēna ražotājs. Tas ir saistīts ar pašas ražošanas tehnoloģijas augstajām izmaksām. Tomēr viltot šo materiālu gan nav nemaz tik grūti. Nenopirkt viltoto materiālu būs iespējams tikai ar detalizētu struktūras vizuālo izpēti.

KUR IEGĀDĀTIES KVALITATĪVU POLISTIRĒNU PAR RAŽOTĀJA CENU?

Mums pārdošanā ir Penoboard produkcija. Šis ir Ukrainas ekstrudēta putupolistirola ražotājs, kas ir pazīstams ne tikai Ukrainā, bet arī ārpus tās.

Plātņu izgatavošanas procesā tiek izmantotas augstas kvalitātes izejvielas, kas nodrošina putupolistirola plātņu labākās mehāniskās un ekspluatācijas īpašības. Daudzu gadu pieredze un atbilstošā ražošanas līnijas jauda ļauj ražot putupolistirolu ar Eiropas ražotāja kvalitāti par pieņemamu cenu.

Vai vēlaties sadarboties? Saņemiet vairumtirdzniecības cenu!

Aicinām sadarboties būvfirmas, apakšuzņēmējus, būvbrigādes, vairumtirdzniecības noliktavas, būvniecības preču veikalus.